Beylikdüzü Kır Düğün Salonu

Beylikdüzü Kır Düğün Salonu

Hayaliniz kır düğünü ise doğru adrestesiniz.Villa Park Wedding ile hayalinizdeki peri masalı organizasyonunuzu alanında uzman kadromuz ile gerçekleştiririyoruz. Evlenecek çiftlere muhteşem bir organizasyon sunan beylikdüzü kır düğün salonu sadece evlenecek çiftlere değil; kına, nişan doğum günü, sünnet töreni gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Deneyimli ekibimizle bayi toplantılarının ve diğer özel gün kutlamalarının yapılabileceği mekanda talebiniz doğrultusunda konsept süslemelerle canlandırılıyor.

 

 

Kır düğünü yapmak her kadının hayalidir. Doğal ışık eşliğinde muhteşem bir ambiyansta en mutlu gününüze ev sahipliği yapacak mekanın seçimi önemlidir. Kır düğünü konseptiyle bugüne kadar yüzlerce çiftin özel anlarına şahit olan mekanımız, geniş kişi kapasitesiyle evlenecek çiftlerin ilk tercihi.

 Duvak Rüzgarın Esintisiyle Buluşuyor

            Yemyeşil bir ortamda, rüzgarın esintisiyle havalanan duvaklar beylikdüzü kır düğün salonu bünyesinde buluşuyor. 100 kişiden 1300 kişiye kadar farklı konsept seçenekli salonda herkese aynı anda servis imkanı sağlanıyor. Salonda kokteyl menüden kırmızı etli menüye kadar birçok farklı seçenek bulabilirsiniz. Bütçenize ve davetli sayısına göre değişebilen menüler uzman ekibimizle tam zamanında servis ediliyor.

 

 

Muhteşem Organizasyon ile Evet Deyin         

 Her şeyin bir arada bulunduğu kır düğün salonunu ziyaret eden davetlilere unutulmaz bir gün yaşatmak isteyenler burada toplanıyor. Gündüz ve akşam organizasyonlarıyla hayallerinizi gerçeğe dönüştüren düğün salonu, canlı performanslara da ev sahipliği yapıyor. Kır düğün salonu bünyesinde bulunan orkestranın yanı sıra dilerseniz kendi orkestranızı da getirtebilme imkanınız bulunuyor. Gelin ve damadın hazırlanması için özel alanların bulunduğu alanda, sizin için her şey düşünüldü.

Kır Düğünü Mekanları

Her zaman evlenecek çiftlerimiz; düğünlerinin mükemmel geçmesini ister ve bulunduğu sahil kısmında bir kır düğünü yapabileceği uygun fiyatlar ile bir düğün salonu mekanı arar. Salonumuz beylikdüzü kır düğünü mekanları veya gürpınar kır düğünü mekanları diye arama yaptığınızda bu ilçelerimizin en iyi kır düğünü mekanı olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Beylikdüzü Kır Düğün Salonu, Kır Düğünü Beylikdüzü, Beylikdüzü Kır Düğünü, Beylikdüzü Kır Düğünü Mekanları, Beylikdüzü Kır Düğünü Fiyatları, En İyi Beylikdüzü Kır Düğünü Salonu, Gürpınar kır düğünü mekanları

Beylikdüzü Kır Düğün Salonu