Avcılar Kır Düğün Salonu

Hayatının en önemli dönüm noktasında olan çiftlerin hayallerindeki gibi bir düğün yaşamaları için kır düğünleri en güzel alternatif. Avcılar kır düğün salonu ile masalsı bir atmosferde yeni bir hayata merhaba demenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. En özel anlarınızın tanığı olacak bu muhteşem mekanda düğünlerden mezuniyet törenlerine nişan törenlerinden özel davetlere kadar farklı organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

 Masalsı atmosferde yeni bir hayata evet demek

Deniz kenarında yer almasının avantajı olan eşsiz manzarası ile davetlere muhteşem bir arka fon oluşturan Avcılar kır düğün salonu 1300 kişilik kapalı ve açık ferah mekanı ile büyük davetler için uygun bir seçimdir. Profesyonel ekip desteği ile her aşamada sorunsuz organizasyonların gerçekleşmesi için tercih edeceğiniz adreste misafirlerinize birbirinden lezzetli menü seçenekleri ile unutulmaz ikramlar sunabilirsiniz.

 Her türlü organizasyonda seçilebilecek en doğru adres

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü anların eşsiz mimarı olan mekan ulaşım açısından da çok uygun bir lokasyonda yer alıyor. Yemekli organizasyonlar için sayısız menü seçeneği arasından dilediğini belirleyerek imrenilen bir davet sahibi olabilirsiniz. Her organizasyonun içeriğine ve davet sahiplerinin zevkine göre mekan süslemesinin değiştiği ve hayallerin ötesinde düğün anılarına sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği mekan yeşilin mavi ile kucaklaştığı çarpıcı bir görsel şölen sunuyor. En özel günlerin başında istediğiniz ve hayal ettiğiniz bir düğünü birlikte planlamak ve beklentilerinin ötesinde bir organizasyon gerçekleştirerek yeni bir hayata adım atmak için sizleri bekliyoruz.

 

Avcılar Kır Düğün Salonu, Kır Düğünü Avcılar , Avcılar Kır Düğünü, Avcılar Kır Düğünü Mekanları, Avcılar Kır Düğünü Fiyatları, En İyi Avcılar Kır Düğünü Salonu,

Avcılar Kır Düğün Salonu